Luxusný aróma difuzér zo sveta Maxa Benjamina s príjemnou kvetinovou vôňou francúzskej ľanovej vody. Obklopte sa vôňou levandule, sladkého pomaranča, petitgrainu a niekoľkých sviežich citrusových tónov. Elegantná fľaša z dymového skla a so zlatým podpisovým emblémom dodáva difuzéru sofistikovaný vzhľad.
| Farba | Zlatá, Šedá |
| Vôňa | Čerstvá, Čistá |
| Materiál | Sklo |
| Rozmer | 6 × 6 × 13 cm |
| Krajina pôvodu | Irsko |
| Objem | 150 ml |
| Hmotnosť | 531 g |
| Čas difúze | min. 4 měsíce |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |