Luxusný aróma difuzér zo sveta Max Benjamin s príjemnou korenistou vôňou Italian Apothecary. Inšpirujte sa sugestívnymi zmiešanými receptúrami a vôňami florentskej apotéky z minulých čias. Elegantná fľaša z dymového skla a so zlatým puncom dodáva difuzéru sofistikovaný vzhľad.
| Farba | Zlatá, Šedá |
| Vôňa | Pikantná |
| Materiál | Sklo |
| Rozmer | 6 × 6 × 13 cm |
| Krajina pôvodu | Irsko |
| Objem | 150 ml |
| Hmotnosť | 531 g |
| Čas difúze | min. 4 měsíce |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |