Novinka
Elegantné poháre na biele víno z kvalitného krištáľového skla z kolekcie La Divina od značky Villeroy & Boch dodajú každému stolovaniu luxusný nádych. Ideálne na každodenné chvíle aj slávnostné príležitosti.
| Farba | Jasná |
| Kolekcia | La Divina |
| Materiál | Krištáľové sklo |
| Rozmer | 9 x 9 x 22,6 cm |
| Typ | Poháre |
| Objem | 380 ml |
| Hmotnosť | 720 g |
| Vhodný do umývačky riadu | áno |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |