Novinka
Elegantné poháre na červené víno z kvalitného krištáľového skla z kolekcie La Divina od Villeroy & Boch dodajú každému stolovaniu luxusný nádych. Ideálne pre každodenné chvíle aj slávnostné príležitosti.
| Farba | Jasná |
| Kolekcia | La Divina |
| Materiál | Krištáľové sklo |
| Rozmer | 9,6 x 9,6 x 23,4 cm |
| Typ | Poháre |
| Objem | 470 ml |
| Hmotnosť | 700 g |
| Vhodný do umývačky riadu | áno |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |