Novinka
Elegantné poháre na longdrink z kolekcie La Divina od Villeroy & Boch vynikajú štíhlym tvarom a čistým dizajnom. Kvalitné krištáľové sklo podčiarkne vzhľad aj chuť miešaných nápojov a dodá každému servírovaniu štýl.
| Farba | Jasná |
| Kolekcia | La Divina |
| Materiál | Krištáľové sklo |
| Rozmer | 7 x 7 x 15,1 cm |
| Typ | Poháre |
| Objem | 440 ml |
| Hmotnosť | 1,22 kg |
| Vhodný do umývačky riadu | áno |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |