Novinka
Elegantné poháre na panáky z kolekcie La Divina od Villeroy & Boch zaujmú čistým minimalistickým dizajnom a kvalitným krištáľovým sklom. Ideálne na servírovanie destilátov pri slávnostných aj každodenných príležitostiach.
| Farba | Jasná |
| Kolekcia | La Divina |
| Materiál | Krištáľové sklo |
| Rozmer | 4,9 x 4,9 x 5,3 cm |
| Typ | Poháre |
| Objem | 40 ml |
| Hmotnosť | 320 g |
| Vhodný do umývačky riadu | áno |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |