Novinka
Elegantné poháre na sekt z kolekcie La Divina od Villeroy & Boch zaujmú štíhlym tvarom a nadčasovým dizajnom. Kvalitné krištáľové sklo bez obsahu olova podčiarkne perlenie aj chuť šumivých vín. Ideálne pre slávnostné príležitosti aj štýlové každodenné stolovanie.
| Farba | Jasná |
| Kolekcia | La Divina |
| Materiál | Krištáľové sklo |
| Rozmer | 7,10 x 7,10 x 25,1 cm |
| Typ | Poháre |
| Objem | 260 ml |
| Hmotnosť | 640 g |
| Vhodný do umývačky riadu | áno |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |