Novinka
Elegantné poháre na červené víno typu Bordeaux z kolekcie La Divina od Villeroy & Boch vynikajú vyšším kalichom, ktorý podporí rozvinutie chuti aj arómy vína. Ideálna voľba pre plné a štruktúrované červené vína.
| Farba | Jasná |
| Kolekcia | La Divina |
| Materiál | Krištáľové sklo |
| Rozmer | 10,2 x 10,2 x 25,2 cm |
| Typ | Poháre |
| Objem | 650 ml |
| Hmotnosť | 860 g |
| Vhodný do umývačky riadu | áno |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |