Novinka
Luxusné poháre na červené víno typu Burgundy z kolekcie La Divina od Villeroy & Boch vynikajú veľkým kalichom, ktorý umožňuje dokonalé rozvinutie arómy. Ideálna voľba pre milovníkov plných a aromatických vín.
| Farba | Jasná |
| Kolekcia | La Divina |
| Materiál | Krištáľové sklo |
| Rozmer | 10,9 x 10,9 x 24,3 cm |
| Typ | Poháre |
| Objem | 680 ml |
| Hmotnosť | 820 g |
| Vhodný do umývačky riadu | áno |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |