Novinka
Univerzálne poháre na vodu alebo pivo z kolekcie La Divina od Villeroy & Boch vynikajú čistým dizajnom a kvalitným krištáľovým sklom. Ideálne na každodenné používanie aj štýlové servírovanie nápojov.
| Farba | Jasná |
| Kolekcia | La Divina |
| Materiál | Krištáľové sklo |
| Rozmer | 7,8 x 7,8 x 14,4 cm |
| Typ | Poháre |
| Objem | 330 ml |
| Hmotnosť | 576 g |
| Vhodný do umývačky riadu | áno |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |