Novinka
Štýlové poháre na vodu alebo whisky z kolekcie La Divina od Villeroy & Boch zaujmú jednoduchým elegantným dizajnom a kvalitným krištáľovým sklom. Ideálne na každodenné používanie aj slávnostné chvíle.
| Farba | Jasná |
| Kolekcia | La Divina |
| Materiál | Krištáľové sklo |
| Rozmer | 8,5 x 8,5 x 15,1 cm |
| Typ | Poháre |
| Objem | 360 ml |
| Hmotnosť | 920 g |
| Vhodný do umývačky riadu | áno |
| Originálny obal/balenie | Darčeková krabička |