Doprava zadarmo
Kaemingkova osvetlená vianočná dedina s detailne prepracovanými domčekmi, stromčekmi a svetielkami. Ideálna na vytvorenie čarovnej vianočnej atmosféry u vás doma.
| Farba | Farebná |
| Materiál | Polyresin, Plast |
| Dĺžka napájacieho kábla | 180 cm |
| Osvetlenie | LED diody |
| Napájanie | 230 V |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Počet LED | 36 |
| Farba osvetlenia | Teplá biela |